پیش بینی فوتبال امروز بازی های مهم تیر ماه 1400

پیش بینی فوتبال مهم امروز بازی های تیر ماه 1400

پیش بینی فوتبال بازی های روز دنیا و جهان در معتبر ترین سایت بت ایران

ما روزانه تمامی بازی های معتبر فوتبال و مشهور را به صورت کاملا حرفه ای پوشش میدهیم و شما با مشاهده تمامی این فاکتورها میتوانید به راحتی شرط بندی خود را انجام دهید و شاهد بردهای پی در پی در سایت های بت شوید.

  • جهت ورود به معتبرترین سایت در ایران روی لینک های ورود به سایت کلیک کنید.

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی ایران

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی ایران

پیش بینی فوتبال امروز مجله شرط بندی جن تمامی فوتبال های روز لیگ داخلی ایران را به طور کامل به صورت روزانه برای شما کاربران عزیز پوشش میدهد. شما در این بخش به راحتی میتوانید تمام لیگ های داخلی فوتبال ایران را ببینید و آنالیز کنید سپس اقدام به شرط بندی نمایید نمایید.

🥳 بتگو Betgo

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی سشنبه 29 تیر

ایران لیگ برتر
ذوب آهن 21:15 نساجی مازندران
گل گهر سیرجان 21:15 سایپا
استقلال 21:15 نفت مسجد سلیمان
آلومینیوم اراک 21:15 تراکتور
نفت آبادان 21:15 مس رفسنجان
ماشین سازی 21:15 پرسپولیس
پدیده 21:15 سپاهان
پیکان 21:15 فولاد

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی دوشنبه 28 تیر

ایران لیگ آزادگان
استقلال خوزستان 20:30 مس کرمان
هوادار 20:30 شهرداری آستارا
ملوان 20:30 بادران
رایکا بابل 20:30 خوشه طلایی ساوه
خیبر خرم آباد 20:30 نود ارومیه
شاهین بوشهر 20:30 استقلال ملاثانی
قشقایی شیراز 20:30 پارس جنوبی
آرمان گهر 20:30 چوکا تالش
گل ریحان 20:30 فجر سپاسی

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی پنجشنبه 24 تیر

ایران جام حذفی – 1/4 نهایی
پرسپولیس 19:45 استقلال
گل گهر سیرجان 20:30 آلومینیوم اراک
فولاد 21:30 سپاهان

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی چهارشنبه 23 تیر

ایران لیگ 2 – گروه ب
مس شهربابک 20:30 عقاب تهران
شهید قندی یزد 20:30 سردار بوکان
نفت امیدیه 20:30 اترک بجنورد
نیروی زمینی 20:30 شمس آذر
شهدای بابلسر 20:30 شهرداری بم
شاهین بندر عامری 20:30 میلاد مهر
پاس همدان 20:30 شهرداری ماهشهر

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی سشنبه 22 تیر

ایران لیگ برتر
مس رفسنجان 20:30 پیکان
نساجی مازندران 21:00 پدیده
نفت مسجد سلیمان 21:00 ذوب آهن

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی دوشنبه 21 تیر

ایران لیگ آزادگان
استقلال ملاثانی 19:30 آرمان گهر
بادران 19:30 رایکا بابل
شهرداری آستارا 19:30 گل ریحان
مس کرمان 19:30 هوادار
خوشه طلایی ساوه 19:30 خیبر خرم آباد
پارس جنوبی 19:30 ملوان
چوکا تالش 19:30 قشقایی شیراز
نود ارومیه 19:30 استقلال خوزستان
فجر سپاسی 19:30 شاهین بوشهر

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی شنبه 19 تیر

ایران لیگ برتر
سایپا 19:50 استقلال
تراکتور 20:15 گل گهر سیرجان
سپاهان 20:45 نفت آبادان
پرسپولیس 20:55 آلومینیوم اراک
فولاد 21:30 ماشین سازی

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی چهارشنبه 16 تیر

ایران لیگ 2 – گروه الف
شهرداری بندرعباس 20:30 سپیدرود
حفاری اهواز 20:30 ایران جوان
اسپاد الوند 20:30 محتشم تبریز
علم و ادب 20:30 شهرداری همدان
نفت و گاز گچساران 20:30 فولاد نوین اهواز
مس نوین کرمان 20:30 آوالان کامیاران
امید گناوه 20:30 ویستا توربین

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی سه شنبه 15 تیر

ایران لیگ برتر
ماشین سازی 19:00 مس رفسنجان
استقلال 19:45 تراکتور
پیکان 19:50 سپاهان
گل گهر سیرجان 20:20 آلومینیوم اراک
پدیده 20:30 نفت مسجد سلیمان
نفت آبادان 21:00 نساجی مازندران
فولاد 21:35 پرسپولیس

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی دوشنبه 14 تیر

لیگ برتر
ذوب آهن 19:40 سایپا

ایران لیگ 2 – گروه ب
مس شهربابک 20:30 عقاب تهران
شهید قندی یزد 20:30 سردار بوکان
نفت امیدیه 20:30 اترک بجنورد
نیروی زمینی 20:30 شمس آذر
شهدای بابلسر 20:30 شهرداری بم
شاهین بندر عامری 20:30 میلاد مهر
پاس همدان 20:30 شهرداری ماهشهر

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی یکشنبه 13 تیر

ایران لیگ آزادگان
پارس جنوبی 20:30 چوکا تالش
خیبر خرم آباد 20:30 مس کرمان
استقلال خوزستان 20:30 شهرداری آستارا
قشقایی شیراز 20:30 بادران
هوادار 20:30 فجر سپاسی
آرمان گهر 20:30 خوشه طلایی ساوه
رایکا بابل 20:30 نود ارومیه
ملوان 20:30 استقلال ملاثانی
گل ریحان 20:30 شاهین بوشهر

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی شنبه 12 تیر

هیچ بازی فوتبالی بین تیم های داخلی در این تاریخ وجود ندارد

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی جمعه 11 تیر

هیچ بازی فوتبالی بین تیم های داخلی در این تاریخ وجود ندارد

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی پنجشنبه 10 تیر

ایران لیگ برتر
آلومینیوم اراک 19:50 استقلال
نساجی مازندران 19:50 پیکان
مس رفسنجان 20:30 فولاد
نفت مسجد سلیمان 20:50 نفت آبادان
سپاهان 21:15 ماشین سازی

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی چهارشنبه 9 تیر

ایران لیگ برتر
تراکتور 19:15 ذوب آهن
پرسپولیس 19:50 گل گهر سیرجان
سایپا 19:50 پدیده

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی سه شنبه 8 تیر

ایران لیگ 2 – گروه ب
شهرداری ماهشهر 20:30 مس شهربابک
شهرداری بم 20:30 شهید قندی یزد
سردار بوکان 20:30 شاهین بندر عامری
شمس آذر 20:30 پاس همدان
میلاد مهر 20:30 نفت امیدیه
عقاب تهران 20:30 شهدای بابلسر
اترک بجنورد 20:30 نیروی زمینی

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی دوشنبه 7 تیر

امروز هیچ بازی بین تیم های داخلی کشور برگزار نخواهد شد

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی یکشنبه 6 تیر

ایران لیگ برتر
پیکان 19:50 نفت مسجد سلیمان
فولاد 20:45 سپاهان

ایران لیگ آزادگان
شهرداری آستارا 20:30 خیبر خرم آباد
بادران 20:30 چوکا تالش
استقلال ملاثانی 20:30 قشقایی شیراز
فجر سپاسی 20:30 آرمان گهر
گل ریحان 20:30 استقلال خوزستان
خوشه طلایی ساوه 20:30 پارس جنوبی
مس کرمان 20:30 رایکا بابل
نود ارومیه 20:30 ملوان
شاهین بوشهر 20:30 هوادار

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی شنبه 5 تیر

ایران لیگ برتر
پدیده 20:30 تراکتور

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی جمعه 4 تیر

ایران لیگ برتر
ماشین سازی 19:10 نساجی مازندران
مس رفسنجان 19:15 پرسپولیس
ذوب آهن 19:40 آلومینیوم اراک
نفت آبادان 20:50 سایپا
استقلال 21:50 گل گهر سیرجان

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی پنجشنبه 3 تیر

در این تاریخ هیج بازی در بین تیم های داخلی انجام نمیشود.

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی چهارشنبه 2 تیر

ایران لیگ 2 – گروه الف
ویستا توربین 20:30 شهرداری همدان
علم و ادب 20:30 آوالان کامیاران
امید گناوه 20:30 سپیدرود
حفاری اهواز 20:30 اسپاد الوند
نفت و گاز گچساران 20:30 ایران جوان
مس نوین کرمان 20:30 محتشم تبریز
شهرداری بندرعباس 20:30 فولاد نوین اهواز

پیش بینی فوتبال تیم های داخلی سه شنبه 1 تیر

ایران لیگ برتر
فولاد 20:50 نفت مسجد سلیمان

ایران لیگ 2 – گروه ب
پاس همدان 20:30 اترک بجنورد
شهید قندی یزد 20:30 عقاب تهران
نفت امیدیه 20:30 نیروی زمینی
میلاد مهر 20:30 سردار بوکان
مس شهربابک 20:30 شمس آذر
شاهین بندر عامری 20:30 شهرداری بم
شهدای بابلسر 20:30 شهرداری ماهشهر

پیش بینی فوتبال تیم های خارجی جهان

پیش بینی فوتبال تیم های خارجی جهان

خیلی از کاربران روزانه به دنبال پیش بینی بازی های فوتبال لیگ های خارجی میگردند و همیشه مشکل در آنالیز بازی های روزانه لیگ های خارجی دارند.ما در این بخش به صورت روزانه تمامی بازی های مشهور لیگ های خارجی را به صورت انالیز شده برای شما قرار داده ایم تا با خیال راحت بتوانید شرطبندی فوتبال خود را انجام دهید.

😍 بت پرایم

پیش بینی فوتبال جام ملت های اروپا

اروپا یورو کاپ – فینال – یکشنبه 20 تیر

ایتالیا 23:30 انگلیس

اروپا یورو کاپ – نیمه نهایی – چهارشنبه 16 تیر

انگلیس 23:30 دانمارک

اروپا یورو کاپ – نیمه نهایی – سه شنبه 15 تیر

ایتالیا 23:30 اسپانیا

اروپا جام ملت‌ها – 1/4 نهایی – شنبه 12 تیر

جمهوری چک 20:30 دانمارک
اوکراین 23:30 انگلیس

اروپا جام ملت‌ها – 1/4 نهایی – جمعه 11 تیر

سوئیس 20:30 اسپانیا
بلژیک 23:30 ایتالیا

اروپا جام ملت‌ها – 1/8 نهایی

انگلیس 20:30 آلمان
سوئد 23:30 اوکراین

اروپا جام ملت‌ها – 1/8 نهایی

کرواسی 20:30 اسپانیا
فرانسه 23:30 سوئیس

اروپا جام ملت‌ها – 1/8 نهایی

هلند 20:30 جمهوری چک
بلژیک 23:30 پرتغال

اروپا جام ملت‌ها – 1/8 نهایی

ولز 20:30 دانمارک
ایتالیا 23:30 اتریش

روز سیزدهم مسابقات یورو 2020

اروپا جام ملت‌ها – گروه F
پرتغال 23:30 فرانسه
آلمان 23:30 مجارستان

اروپا جام ملت‌ها – گروه E
سوئد 20:30 لهستان
اسلواکی 20:30 اسپانیا

روز دوازدهم مسابقات یورو 2020

اروپا جام ملت‌ها – گروه D
جمهوری چک 23:30 انگلیس
کرواسی 23:30 اسکاتلند

پیش بینی فوتبال کوپا امریکا

کوپا آمریکا – فینال – یکشنبه 20 تیر
آرژانتین 04:30 برزیل

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – مقام سوم شنبه 19 تیر
کلمبیا 04:30 پرو

کوپا آمریکا – نیمه نهایی – سه شنبه 15 تیر
برزیل 03:30 پرو

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – 1/4 نهایی – یکشنبه 13 تیر
اروگوئه 02:30 کلمبیا
آرژانتین 05:30 اکوادور

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – 1/4 نهایی – شنبه 12 تیر
پرو 01:30 پاراگوئه
برزیل 04:30 شیلی

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – گروه B – دوشنبه 7 تیر
ونزوئلا 01:30 پرو
برزیل 01:30 اکوادور

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – گروه A – جمعه 4 تیر
بولیوی 01:30 اروگوئه
شیلی 04:30 پاراگوئه

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – گروه B – پنجشنبه 3 تیر
32 اکوادور 01:30 پرو
برزیل 04:30 کلمبیا

آمریکای جنوبی کوپا آمریکا – گروه A – سشنبه 1 تیر
اروگوئه 01:30 شیلی
آرژانتین 04:30 پاراگوئه

🥰 بت فوروارد

پیش بینی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا

آسیا لیگ قهرمانان – گروه F – یکشنبه 20 تیر
ویتل 14:30 کایا ایلویلو
پاتوم یونایتد 18:30 اولسان هیوندای

آسیا لیگ قهرمانان – گروه I – یکشنبه 20 تیر
یونایتد سیتی 16:30 دائجو
کاوازاکی فرونتال 16:30 بیجینگ گوان
یونایتد سیتی 19:30 دائجو

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H – شنبه 19 تیر
چونبوک موتورز 18:30 گامبا اوزاکا
تمپینس روورز 18:30 چیانگ‌ری یونایتد

آسیا لیگ قهرمانان – گروه J – جمعه 18 تیر
کیتچی 14:30 سرزو اوساکا
گوانگ‌ژو اورگراند 18:30 پورت اف.سی

آسیا لیگ قهرمانان – گروه F – پنجشنبه 17 تیر
کایا ایلویلو 14:30 پاتوم یونایتد
اولسان هیوندای 18:30 ویتل

آسیا لیگ قهرمانان – گروه I – پنجشنبه 17 تیر
بیجینگ گوان 18:30 یونایتد سیتی
دائجو 20:30 کاوازاکی فرونتال

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – چهارشنبه 16 تیر
پوهانگ استیلرز 14:30 ناگویا گرامپوس
جوهور دارالتعظیم 18:30 راتچابوری

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H – چهارشنبه 16 تیر
گامبا اوزاکا 18:30 تمپینس روورز
چیانگ‌ری یونایتد 20:30 چونبوک موتورز

آسیا لیگ قهرمانان – گروه J – سه شنبه 15 تیر
سرزو اوساکا 14:30 گوانگ‌ژو اورگراند
پورت اف.سی 18:30 کیتچی

آسیا لیگ قهرمانان – گروه F – دوشنبه 14 تیر
اولسان هیوندای 14:30 کایا ایلویلو
ویتل 18:30 پاتوم یونایتد

آسیا لیگ قهرمانان – گروه I – دوشنبه 14 تیر
یونایتد سیتی 18:30 کاوازاکی فرونتال
بیجینگ گوان 18:30 دائجو

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H یکشنبه 13 تیر
تمپینس روورز 18:30 چونبوک موتورز
گامبا اوزاکا 20:30 چیانگ‌ری یونایتد

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – یکشنبه 13 تیر
راتچابوری 14:30 پوهانگ استیلرز
ناگویا گرامپوس 18:30 جوهور دارالتعظیم

آسیا لیگ قهرمانان – گروه J – شنبه 12 تیر
پورت اف.سی 14:30 سرزو اوساکا
کیتچی 18:30 گوانگ‌ژو اورگراند

آسیا لیگ قهرمانان – گروه F – جمعه 11 تیر
کایا ایلویلو 14:30 اولسان هیوندای
پاتوم یونایتد 18:30 ویتل

آسیا لیگ قهرمانان – گروه I – جمعه 11 تیر
کاوازاکی فرونتال 18:30 یونایتد سیتی
دائجو 18:30 بیجینگ گوان

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – پنجشنبه 10 تیر
جوهور دارالتعظیم 14:30 پوهانگ استیلرز
ناگویا گرامپوس 18:30 راتچابوری

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H – پنجشنبه 10 تیر
چونبوک موتورز 18:30 تمپینس روورز
چیانگ‌ری یونایتد 20:30 گامبا اوزاکا

آسیا لیگ قهرمانان – گروه J
سرزو اوساکا 14:30 پورت اف.سی
گوانگ‌ژو اورگراند 18:30 کیتچی

آسیا لیگ قهرمانان – گروه F – سشنبه 8 تیر
اولسان هیوندای 14:30 پاتوم یونایتد
کایا ایلویلو 18:30 ویتل

آسیا لیگ قهرمانان – گروه I – سشنبه 8 تیر
دائجو 18:30 یونایتد سیتی
بیجینگ گوان 20:30 کاوازاکی فرونتال

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H – دوشنبه 7 تیر
چیانگ‌ری یونایتد 18:30 تمپینس روورز
گامبا اوزاکا 20:30 چونبوک موتورز

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – دوشنبه 7 تیر
راتچابوری 14:30 ناگویا گرامپوس
پوهانگ استیلرز 18:30 جوهور دارالتعظیم

آسیا لیگ قهرمانان – گروه J – یکشنبه 6 تیر
پورت اف.سی 14:30 گوانگ‌ژو اورگراند
سرزو اوساکا 18:30 کیتچی

آسیا لیگ قهرمانان – گروه H – روز جمعه 4 تیر
تمپینس روورز 18:30 گامبا اوزاکا
Canceled چونبوک موتورز 20:30 سیدنی اف.سی
چونبوک موتورز 20:30 چیانگ‌ری یونایتد

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – روز جمعه 4 تیر
ناگویا گرامپوس 14:30 پوهانگ استیلرز
راتچابوری 18:30 جوهور دارالتعظیم

آسیا لیگ قهرمانان – انتخابی – روز چهارشنبه 2 تیر ماه 1400
Canceled دائجو 14:30 چیانگ‌ری یونایتد
شانگهای پورت 18:30 کایا ایلویلو

آسیا لیگ قهرمانان – گروه G – روز سشنبه 2 تیر ماه 1400
پوهانگ استیلرز 14:30 راتچابوری
جوهور دارالتعظیم 18:30 ناگویا گرامپوس

منبع: gencialismedsmrrxonline.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *