Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

آشنایی با دنیای رمز ارز یا کریپتو کارنسی ها

مجله جن تقدیم میکند

بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و غیره  از جمله مهمترین رمز ارز های بازار می باشند که اکنون در مورد آن ها خبرهای مختلفی به گوش میرسد.این موج با بیت کوین و در بستر بلاک چین شروع شد و به نظر می رسد روز به روز فراگیر تر هم خواهد شد.

در این بخش قصد داریم به تعریفی از این رمز ارزها یا کریپتو کارنسی ها  اشاره داشته باشیم.

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی میباشد. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی گردیده اند.

ارزهای دیجیتال، ارزهایی میباشند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری میباشند.

نخست رمزنگاری در جنگ جهانی دوم جهت انتقال پیام و فرمان های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. در عصر کنونی، ریاضیات و علوم کامپیوتر برای امنیت ارتباطات، اطلاعات و انتقال پول مورد استفاده قرارگرفته اند.

نخستین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است. در طی چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت خواهد شد.

منبع تمامی مطالب: gencialismedsmrrxonline.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *